אודותיי

נעים להכיר....

היי, שמי שליו שאול (כן, כמו הציפור) אני גאה להיות הבעלים של סטודיו ‏Slav&So‏, לאומנות שימושית. הסטודיו שלי הוא מרחב יצירה בו אני מעצבת ומייצרת פרטי עיצוב לבית ומוצרים מחומרים ‏שונים, סורגת בחוטי טריקו ומעבירה סדנאות חווייתיות.‏
לפני כמה שנים, מציאות חיי האינטנסיבית כמנהלת בכירה בתחום המסחר והקמעונאות ‏הובילה אותי לעשות תהליך מאתגר של מעבר לעולם העיצוב והיצירה.‏

נגעתי במגוון רחב של חומרים, התנסיתי בטכניקות שונות ומכולן גיליתי שישנה אחת אליה ‏אני תמיד חוזרת – סריגה בחוטי טריקו.‏ התאהבתי!‏!! משהו באומנות העתיקה הזו הרגיש לי כמו לחזור הביתה.‏..הנגישות שבה, הקצב המדיטטיבי שמאפשר לשחרר מחשבות, להתחבר לעצמי וכמובן לייצר מוצרים מרגשים.

את התוצאות ניתן לראות בעבודות בשלל צבעים; כחולים של ים ושמים, צהובים של שמש, אדומים של פירות קיץ עסיסיים, כל אלה משתלבים ומכניסים רכות, חמימות ושמחה לכל בית.

אני מאמינה שעבודת יד, מגע עם חומרי גלם, עיסוק באסתטיקה ורכישת מיומנויות חדשות, רחוק מהעבודה והעיסוק היומיומי השוחק מספקת תענוג צרוף.
אני נרגשת בכל פעם מחדש לראות דינמיקה של נשים המתחברות במעגל יצירה של איזון, הרמוניה וחיוניות.
סטודיו Slav&So מהווה אי של שקט אליו מגיעים בכדי להטען ולהתחבר.

אני מזמינה אותך ללכת בעקבות הלב, לחוות, להרגיש וליצור ביחד.

בסטודיו מתקיימות סדנאות  סריגה בכל הרמות. ניתן לרכוש בסטודיו ובחנות המקוונת:  חוטי טריקו, מסרגות, פופים, כריות, שרפרפים, ארגזים, ועוד פריטים בהם תוכלי להיעזר ולסרוג  פריטים נפלאים בטריקו.

עוד חמש עובדות עלי:

#נולדתי וגדלתי באשדוד, עיר ליד הים, זריחות, שקיעות, חול צהוב, משפחה חמה והרבה אהבה.

#אני אמא לשני בנים מקסימים.

#יש לי תשוקה חזקה במיוחד לפריטים ורהיטים ישנים שדורשים ריענון ומחזור, מה שהוא בבחינת זבל לאחד הוא זהב לאחר.

#בעבר רקדתי בלהקת מחול ישראלי והופעתי בארץ ובעולם. בנשמתי אני רוקדת תמיד  יש מצב שאתפס מפזזת  ב'פול ווליום' עם מוסיקה לטינית במטבח.

#הדבר שאני לא אעמוד בפניו זה לחם טרי עם חמאה מלוחה  –  פשטות זה הבסיס לחיים טובים בעיני.